Семинар «Власть. Богатство. Знание»

Долучайся до Свідомого Спілкування! 
Семінар «Влада. Багатство. Знання»


Молодіжна ініціатива «3С»: Спільнота Свідомого Спілкування» оголошує про проведення першого семінару на тему «Влада. Багатство. Знання»!


3С-семінари «Влада. Багатство. Знання» відбуватимуться за безпосередньої участі та підтримки випускників семінарів «Відповідальне лідерство» програми Аспен-Україна, учасниками якої з 2006 року стали вже понад 150 лідерів з більш ніж 25 міст України – успішних бізнесменів і громадських діячів, відомих журналістів, політиків і державних службовців, визнаних митців, сучасних топ-менеджерів. 

Основна мета 3С-семінарів – допомогти молодим людям краще зрозуміти побудову сучасного світу і ціннісно-орієнтований тип лідерства, осмислити власні життєві принципи та цілі крізь призму цінностей, що лежать у їх основі, розвинути навички ведення конструктивної дискусії і розуміння співрозмовника, сприяти формуванню активної життєвої позиції молодої людини щодо життя суспільства, своєї країни і світу в цілому.

Якщо Вам від 20 до 30 років і Ви бажаєте досягти значних успіхів в своєму житті, якщо Ви прагнете пізнавати світ і постійно розширювати власні горизонти мислення, якщо Ви зацікавлені в нових контактах і можливостях для самовдосконалення і самореалізації – долучайтеся до свідомого спілкування.

Відбір учасників семінарів здійснюється на конкурсній основі компетентним журі, яке складається з випускників, модераторів і організаторів семінарів «Відповідальне лідерство» програми Аспен-Україна. Для того, щоб стати учасником відбору до найближчого 3С-семінару «Влада. Багатство. Знання», що відбудеться з 26 квітня по 3 травня 2013 року, заповніть анкету до 15 березня на сайті http://www.cogito.in.ua/anketa/

або за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1529T_WjimGjXQscMVt1fzeJaY6o9gJV_oYZOay6cbMQ/viewform

 

Суспільство починається з кожного з нас!

З додатковими запитаннями звертайтеся до:

http://www.cogito.in.ua/

Рекомендуем прочитать