Щепанський В.В. - Проміння темряви в раю (2013)

Щепанський В.В. - Проміння темряви в раю (2013)

Название: Проміння темряви в раю
Автор: Віталій Вікторович Щепанський

Издательство: Хмельницький:
Вида-вець ФО-П Стасюк Л.С.
Год: 2013
Страниц: 120
Формат: pdf
Размер: 6,17 Мб
Качество: отличное
Язык: украинский
ISBN 978-966-2


Можливість рухає іншими можливостями, а рух можливостей створює незвідані шляхи думок.Такою є книга, яку ви зараз тримаєте в руках. Можливо, у вас виникне більше запитань ніж відповідей, але питання – це те, що змушує нас йти вперед і шукати, відкривати, змінювати. В запропонованій праці відображені всі переживання автора, що нависли над піднятими темами у текстах. Сподіваєм ваш зацікавлений погляд віднайдещось і для себе.


          ЗМІСТ
Від автора.. З
Автор поруч. Текст - це шлях. 6
Слова... 9
Частина І.... 15
Самогубство Бога.. 16
Geistshmerz.. 25
1. Geistshmerz . 27
2. Дух.. 32
3. Дорога... 38
Руїни Минулого... 43
Частина II... 51
Дія, страх, мужність - етична позиція. 52
Спадок Лао Цзи. 61
Частина III... 68
Тумани. 69
Моє маленьке чорне янголятко. 86
Легенда... 107


Комментарии  

#1 Марія К 02.04.2013 03:21
Ця книга не для всіх, точніше ця книга ні для кого. В неї немає “цільової аудиторії”. Але в неї є Читач. Книги такого стилю-фабули не пишуться для когось, чи з кимось (маєця на увазі не думаючи про те, як легше іншому сприйняти текст, донести щось точно), а навпаки ця Книга (не боюсь писати з великої) є Шляхом, текстовою фотокарткою внутрішнього.

Це сам автор. Відкритість якого аж зашкалює.. Його Книга - не спроба виділитися, показати майстерність пера, або вишколеність філософських роздумів. Ця Книга це необхідність (!) виразити, отілеснити те, про що Мовчать. Те, про що Мовчиш навіть собі, а ще менше маєш сміливості комусь сказати.

Ви можете ігнорувати Це, казати, що такого нема і це лише якісь внутрішні перцепції, чим сумнозвісна епоха постмодернізму переповнена по вінця. Але спробуйте порахувати скільки разів на добу ви собі говорите, що цього нема, і це лише фікції. Чи не Тікаєте ви часом?..

Ця Книга — це Ліки, гіркі нігілістичні Ліки, прийнявши які, те що ти раніше вважав солодким стає для тебе приторним, а те, що ти раніше не помічав, вважав у кращому випадку нейтральним, раптом розкриває перед тобою всю глибину своєї розкішної Простоти. Ця Книга дарує Смисл, хоч автор так настоює на його відсутності. Автор не намагається когось вчити, чи змінювати, він просто достатньо сміливий, щоб розкрити свою Історію іншим, Історію свого Шляху.

Для Шукачів, для Сміливців, для Самітників. Для тих, хто шукає Світло Темряви свого Шляху серед “щасливих часів” “звичайного людського щастя”.
Цитировать

Вы уверены, что ссылка нерабочая?

Рекомендуем прочитать